Provozovna: ul.Na Pavlasůvce Havířov-Prostřední Suchá

+420 603 411 475

Zabezpečení

Elektronické zabezpečovací zařízení

  • Alarmy
  • Motoalarmy
  • Immobilisery
  • GPS monitoring KeetecSAT

Medvěd Blok

Medvěd Blok je mechanické zabezpečovací zařízení sloužící k ochraně vozidel před jejich užitím neoprávněnou osobou. Systém je založen na blokování mechanismu řadící páky v poloze zpětného chodu (R) u manuální převodovky nebo v poloze parking („P“) u převodovky automatické.

Typová řada - ZÁVOROVÝ ZÁMEK ŘAZENÍ

Blokace řadící páky probíhá vyjímatelným trnem (závorou). Pro svou vysokou odolnost a robustní konstrukci si získal oblibu u široké motoristické veřejnosti. Uzamyká spolehlivě řazení osobních i dodávkových automobilů . Tento typ zámku řazení je vyvinut pro vozy od r.v. 1996 Neustálou inovací produktů garantujeme udržení jejich špičkových parametrů Tuto skutečnost dokladují ocenění udělená odborníky.

Typová řada – KOMPAKTNÍ ZÁMEK ŘAZENÍ

Se ovládá zatlačením zámkového mechanismu. Po zařazení “R” (“P”) se vysune blokovací čep a zajistí polohu mechanismu řadící páky. Klíčem odemknete mechanismus zámku a odjistíte blokovací čep. Pro svou vysokou odolnost, robustní konstrukci, jedinečnou vizáž v interiéru vozu a pohodlné ovládání si získal oblibu u široké motoristické veřejnosti . Uzamyká spolehlivě řazení osobních i dodávkových automobilů. Tento typ zámku řazení je standardně vyráběn od roku 2002. Inovací produktů garantujeme jejich špičkové parametry i v současnosti.